چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
 
  
 شرح خبر 
وظایف ما در برابر بحرین (پناهیان) - باید ضعف های خود را جیران کنیم (وحید جلیلی) - انقلاب های منطقه و آرمان فلسطین (حسین التکریتی،فعال ضد صهیونیستی و چهره ملی تونس)

قرمزمن تصور می‌کنم وظیفه‌ی ما اینست که بخشی از وقتمان را در هر روز به این امر مهم اختصاص دهیم. از درس و خواب و خوراک و کارمان بزنیم و به کار پیام رسانی‌ بپردازیم و از این طریق به آنها انرژی بدهیم. من حتی دیده‌ام کسانی را که از طریق اینترنت شیعه شده‌اند. چند سال قبل از این چند جوان اردنی را در مراسم حج دیدم که در آن فضای خفقان، از طریق اینترنت به جمع شیعیان پیوسته بودند.    «بخشی از سخنرانی حجه الاسلام پناهیان»

فلش 1حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با حضور در مسجد دانشگاه تهران با یادآوری تحولات اخیر منطقه و مظلومیت‌های مسلمانان بحرین و سایر کشورها، در مورد وظیفه‌ی ما در قبال این تحولات و مظلومیت‌ها، سخنان مهمی ایراد کرد.فایل این سخنرانی تقدیم کاربران می شود.چهارشنبه این هفته نیز در دانشگاه تهران، برنامه‌ای با نام ” نقشه‌های نیل تا فرات را آب برده است؛ انقلاب‌های منطقه و آرمان فلسطین” و با حضور شیخ حسین التریکی از فعالین باسابقه ضد صهیونیسم کشور تونس ‌برگزار گردید. وحید جلیلی نیز به عنوان مهمان در این برنامه به سخنرانی کوتاهی پرداخت.فایل سخنرانی جلیلی و التکریتی در این مراسم تقدیم کاربران می شود.

 

دانلود 2دانلود سخنرانی «وظایف ما در برابر بحرین» استاد پناهیان: کیفیت عالی (16مگابایت) - کیفیت خوب (4مگابایت) - کیفیت معمولی (2مگابایت) .

دانلود 2دانلود سخنرانی «باید ضعف هایم را جبران کنیم» وحید جلیلی با کیفیت 32kbps و با اندازه 5.2 مگابایت .

دانلود 2دانلود سخنرانی «انقلاب اسلامی و آرمان فلسطین» حسین التکرینی با کیفیت 32kbps و با اندازه 5.4 مگابایت .

۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰

 آمار نظرات 
میانگین امتیاز کاربران: 4.7
(3 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید

 فهرست نظرات 
۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
سلام وخسته نباشید امیدوارم بتونیم به وظلایفی که داریم عمل کنیم
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
خیلی ممنون از این وب خوبتون۔
والسلام
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
خدا خیرتون بده.واقعا هم سایتتون منبع نشر معارف انقلاب است.دستتون درد نکنه.خیلیها رو میشناسم که از سایتتون و مطالبتون استفاده میکنند نظر جدید 

امتیاز شما :
 
نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان : *
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

 ابزار 
نسخه چاپی
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
فرم نظرخواهی فرم نظرخواهی
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده